انتصاب هفتاد درصدی مدیران زیر 45 سال در دوره تازه مدیریت شهری

به گزارش وبلاگ هیچکس، مدیرکل حوزه شهردارتهران گفت: هفتاد درصد مدیران زیر 45 سال در دوره تازه مدیریت شهری منصوب شدند.

انتصاب هفتاد درصدی مدیران زیر 45 سال در دوره تازه مدیریت شهری

به گزارش خبرنگار اجتماعی وبلاگ هیچکس، سجاد محمد علی نژاد مدیرکل حوزه شهردار تهران با تاکید بر جوان گرایی در دوره تازه مدیریت شهری تهران، گفت: در این دوره با یاری و همفکری کانون ارزیابی تخصصی مدیران، تمامی انتصابات اخیر با رویکرد های تازه و در چارچوب انتخاب مدیران ارشد شهری انجام شده و بر اساس آمار های موجود این رویکرد ها به نحوی بوده که علاوه بر کاهش سن از افراد داری تخصص های بالاتر استفاده گردد.

وی ادامه داد: کاهش سن مدیران یکی از ویژگی های انتصابات این دوره است به نحوی که انتصاب هفتاد درصدی مدیران زیر سن 45 سال (انتصاب سه و نیم برابری دهه شصتی ها در مقایسه با ادوار پیشین مدیریت شهری) را در این دوره شاهد هستیم.

مدیرکل حوزه شهرداری تهران توضیح داد: از دیگر ویژگی های شاخص کانون ارزیابان در این دوره، انتصاب 97 درصدی مدیران شهرداری تهران از میان افراد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری به نسبت ادوار گذشته است که بر تخصصی بودن نقش این کانون صحه می گذارد.

محمدعلی نژاد گفت: بر اساس آمار و ارقام اعلام شده به وسیله کانون ارزیابی تخصصی مدیران، مدرک، تخصص گرایی و جوان گرایی از مهمترین دغدغه های این کانون به حساب آمده و افراد مورد تایید این کانون از کارایی های لازم برخوردار هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "انتصاب هفتاد درصدی مدیران زیر 45 سال در دوره تازه مدیریت شهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصاب هفتاد درصدی مدیران زیر 45 سال در دوره تازه مدیریت شهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید