آخرین فرصت ایران برای اعلام فهرست تیم ملی بسکتبال معین شد

به گزارش وبلاگ هیچکس، طبق اعلام کنفدراسیون بسکتبال آسیا (فیبا آسیا) دیدارهای پنجره دوم رقابت های انتخابی کاپ آسیا در گروه E که ایران هم در آن قرار گرفته است، آبان ماه به میزبانی قطر برگزار می گردد.

آخرین فرصت ایران برای اعلام فهرست تیم ملی بسکتبال معین شد

برای حضور در این پنجره از مسابقات، فدراسیون ایران تا 26 آبان ماه (16 نوامبر) فرصت دارد تا فهرست اولیه خود را به فیبا آسیا اعلام کند. این فهرست می تواند در برگیرنده حداکثر 10 نفر به عنوان مربی و اعضای کادر فنی و 25 بازیکن باشد.

ملاقاتهای تیم ملی بسکتبال کشورمان در پنجره دوم انتخابی کاپ آسیا طبق تصمیم اخیر فیبا آسیا با یک روز تاخیر نسبت به زمان مقرر قبلی شروع می گردد. بر این اساس ملی پوشان کشورمان 8 آذرماه در قطر با عربستان ملاقات خواهند داشت و 10 آذرماه هم به مصاف سوریه می فرایند.

به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، تیم ملی ایران چهار روز پیش از ملاقات نخست باید راهی قطر گردد. دیگر اینکه قرار است اردوی تیم ملی بسکتبال برای برگزاری این دو ملاقات از 23 آبان ماه شروع گردد.

تیم ملی کشورمان در پنجره نخست انتخابی کاپ آسیا که اسفندماه سال گذشته برگزار گردید تیم های سوریه و قطر را در تهران با شکست روبرو کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آخرین فرصت ایران برای اعلام فهرست تیم ملی بسکتبال معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین فرصت ایران برای اعلام فهرست تیم ملی بسکتبال معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید