رونق بازار کار هنرمندان صنایع دستی همواره در اولویت قرار گرفته است

به گزارش وبلاگ هیچکس، محسنی گفت: همواره در تلاش هستیم تا با هموارسازی فضای کسب و کار هنرمندان صنایع دستی، زمینه لازم را برای رشد اقتصادی و رونق تولید هنرمندان ایجاد کنیم.

رونق بازار کار هنرمندان صنایع دستی همواره در اولویت قرار گرفته است

به گزارش خبرنگار از، نورالدین محسنی معاون صنایع دستی و هنر های سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام ، گفت: با هماهنگی های به عمل آمده با تولیدکنندگان و فروشگاه های صنایع دستی استان، در روز 20 خرداد (روز جهانی صنایع دستی) تمامی تولیدات با تخفیف 20 درصدی به عموم ارائه می شود.

محسنی هدف از این کار را رونق بازار صنایع دستی و حمایت از دوست داران صنایع دستی استان گفت.

او با بیان اینکه رونق بازار کار هنرمندان صنایع دستی همواره در اولویت های این اداره کل واقع شده است، اظهار کرد: این اداره کل همواره در تلاش است تا با هموارسازی فضای کسب و کار هنرمندان صنایع دستی، زمینه لازم را برای رشد اقتصادی و رونق تولید هنرمندان ایجاد کند.

محسنی بیان نمود: ادارات و نهاد های دولتی و خصوصی برای برگزاری مرنام و اهدای هدایای خود ، در صورت خرید محصولات از فروشگاه های صنایع دستی استان از تخفیف ویژه ای برخوردار می شوند.

او ادامه داد: استفاده از صنایع دستی استان به نام هدیه از طرف ادارات دولتی و خصوصی می تواند در رونق صنایع دستی استان و معرفی آن نقش بسزایی داشته باشد.

ن

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "رونق بازار کار هنرمندان صنایع دستی همواره در اولویت قرار گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونق بازار کار هنرمندان صنایع دستی همواره در اولویت قرار گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید