حضور آسرون در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

به گزارش وبلاگ هیچکس، بنا به گزارش (https://ic2021.iranconfair.ir) : بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان از 22 تا 25 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه کالاهایی عرضه می گردد که به نحوی با صنعت ساختمان ارتباط دارد. پس اگر از فعالان و علاقه مندان این حوزه هستید و قصد دارید تا تأمین کنندگان جدیدی برای پروژه های خود پیدا کنید یا قصد کسب اطلاعات به روز در خصوص این حوزه را دارید، این نمایشگاه را از دست ندهید. آسرون هم به اسم یکی از عظیم ترین تأمین کنندگان آهن و فولاد در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

حضور آسرون در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

با بهترین شرکت نمایندگان دوره های قبلی نمایشگاه صنعت ساختمان آشنا شوید

علاوه بر آسرون، تعدادی از عظیم ترین فراورینمایندگان آهن و فولاد هم در دوره های قبلی نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان حضور داشته اند:

ذوب آهن اصفهان

این کارخانه یکی از مشهورترین و قدیمی ترین فراورینمایندگان آهن و فولاد در کشور است. میلگردهای فراوریی آن به حدی کیفیت دارد که میلگردهای سایر کارخانه ها، با آن مقایسه می گردد. میلگرد اصفهان در گرید A3 و در سایزهای 12 تا 32 میلی متر فراوری می گردد. ذوب آهن اصفهان انواع تیرآهن، ریل، نبشی و ناودانی را هم فراوری می نماید.

فولاد مبارکه اصفهان

عظیم ترین کارخانه فولادی ایران، به فراوری انواع ورق های فولادی معروفیت دارد. بسیاری از فراورینمایندگان داخلی قوطی پروفیل و لوله، از ورق سیاه با کیفیت این کارخانه به اسم ماده اولیه استفاده می نمایند. فولاد مبارکه علاوه بر ورق سیاه، ورق گالواهمه، ورق روغنی، ورق اسیدشویی، ورق دریایی A36، ورق قلع اندود و ورق رنگی هم فراوری می نماید.

فولاد شاهین بناب

مجتمع فولاد صنعت بناب یکی از عظیم ترین فراورینمایندگان میلگرد و تیرآهن در شمال غرب کشور است. میلگرد آجدار به اسم پرفروش ترین محصول این کارخانه شناخته می گردد و در بازار آن را با نام میلگرد شاهین بناب می شناسند. میلگرد شاهین بناب در گریدهای A2 و A3 و سایزهای 8 تا 32 میلی متر فراوری می گردد.

لوله و پروفیل صابری

لوله و پروفیل صابری یکی از عظیم ترین فراورینمایندگان فولاد در استان تهران به تعداد می رود که همان طور که از نام آن پیدا است، به فراوری انواع لوله و قوطی پروفیل می پردازد. قوطی پروفیل صابری در ضخامت های 2 تا 4 میلی متر فراوری می گردد.

غرفه آسرون، محلی برای بازی و کسب اطلاعات به روز!

آسرون در غرفه 2024 سالن میلاد حضور دارد. با حضور در این غرفه علاوه بر کسب اطلاعات به روز در خصوص قیمت مقاطع فولادی و نحوه خرید آن ها، می توانید از خدمت تازه آسرون یعنی خرید نبشی، ناودانی، میلگرد و تیرآهن بورسی، آگاه شده و در صورت تمایل درخواست خرید این 2 مقطع فولادی را از بورس بدهید تا آسرون آن را برایتان انجام دهد. خرید از آسرون دارای مزایای زیر است:

  • تنوع بالای محصولات فولادی
  • قیمت پایین و کاملاً رقابتی
  • تحویل سریع بار درب پروژه شما
  • امکان نگهداری بار تا 2 ماه در انبار آسرون به صورت رایگان

چگونه می توانید خودتان را به نمایشگاه صنعت ساختمان برسانید؟

اگر قصد دارید تا با خودروی شخصی به نمایشگاه تشریف بیاورید، جالب است بدانید که نمایشگاه بین المللی دارای یک پارکینگ طبقاتی است که یک درب آن در قسمت شمال آن و در خیابان یمن واقع شده و درب دیگر آن در عظیمراه چمران (شمال به جنوب) قرار گرفته است. سایر مسیرهای دسترسی برای خودروهای شخصی، شامل دو درب اصلی نمایشگاه یعنی درب های جنوب و جنوب غربی نمایشگاه می گردد که هر دو در خیابان سئول به سمت شمال قرار دارند.

اگر قصد دارید تا با استفاده از حمل و نقل درون شهری خودتان را به نمایشگاه برسانید، می توانید از خطوط اتوبوس تندرو، مترو، تاکسی یا ترکیبی از آن ها بهره ببرید. ایستگاه اتوبوس تندرو و متروی پارک وی، نزدیک ترین مکان به نمایشگاه بین المللی بوده و از ایستگاه های زیر هم می توانید با تاکسی خودتان را به نمایشگاه بین المللی برسانید:

  • ایستگاه مترو و بی آر تی میدان تجریش
  • ایستگاه بی آر تی میدان ونک
  • ایستگاه بی آر تی میدان ولی عصر
  • ایستگاه بی آر تی و متروی میدان آزادی
  • ایستگاه بی آر تی و متروی میدان انقلاب
  • ایستگاه متروی مصلی

برای دریافت دعوت نامه اختصاصی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه اختصاصی آسرون در خصوص بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان، مراجعه کنید.

منبع: تجارت نیوز

به "حضور آسرون در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور آسرون در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید