اوکراین در شوک ، تجاوز پدوفیل 59 ساله به جنازه پسر 12 ساله

به گزارش وبلاگ هیچکس، یک بی خانمان 59 ساله اوکراینی با کشاندن فوتبالیست 12 ساله به یک ساختمان متروک در شهر دنیپرو، به پسرک تجاوز کرد و سپس او را به قتل رساند.

اوکراین در شوک ، تجاوز پدوفیل 59 ساله به جنازه پسر 12 ساله

به گزارش وبلاگ هیچکس به نقل از دیلی میل، نوجوان 12 ساله به نام رودیون وولکف در جهت بازگشتن از تمرین فوتبال به خانه فریب یک پدوفیل بی خانمان را خورد و با او تا یک فروشگاه رفت. مرد بی خانمان که تصاویر همراهی اش با پسرک در دوربین ها ضبط شده، برای قربانی خود یک بسته شکلات خرید و بعد او را به ساختمانی متروک حوالی پارک کشاند.

پیرمرد اوکراینی در فضای خلوت ساختمان متروک نیت شوم خود را عملی و به پسر تجاوز کرد. بعد او را به قتل رساند و حتی به جنازه رودیون هم رحم نکرد. وقتی خانواده و نزدیکان پسرک از نرسیدن او نگران شدند، ماجرا را به پلیس خبر دادند. ماموران بلافاصله جهت زمین تمرین تا خانه را جستجو کردند و به یک بنای خراب و متروک مشکوک شدند.

آنالیز تصاویر موجود در دوربین های مداربسته نشان داد رودیون 12 ساله آخرین بار با یک پیرمرد ژنده پوش دیده شده است. آنها رد تلفن همراه پسر را زدند و به ساختمان متروک حوالی پارک رسیدند. ماموران پلیس آنجا پیرمرد را در حالتی نامتعادل روی یک تخت دیدند و وقتی لباس ها را کنار زدند، با جنازه غرق خون و برهنه پسرک روبه رو شدند.

پیرمرد در همان بازپرسی ابتدایی به جنایتی که مرتکب شده بود اعتراف کرد و اگر دادگاه او را مجرم تشخیص دهد، به احتمال فراوان به حبس ابد محکوم می گردد. رودیون همراه مادر و مادربزرگ و پدربزرگ خود زندگی می کرد و فوتبالیستی مستعد بود. انتشار خبر مرگ این نوجوان مردم شهر دنیپرو در مرکز اوکراین را در بهت و حیرت و خشم فروبرده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "اوکراین در شوک ، تجاوز پدوفیل 59 ساله به جنازه پسر 12 ساله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوکراین در شوک ، تجاوز پدوفیل 59 ساله به جنازه پسر 12 ساله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید