امیرعلی بنی اسدی از کار سخت آدمیزادی می گوید

به گزارش وبلاگ هیچکس؛ امیرعلی بنی اسدی که به تازگی کتاب کار سخت آدمیزادی را از سوی نشر آفتابکاران منتشر نموده است، گفت: مجموعه کار سخت آدمیزادی حاصل نوشته های کوتاهی است که در سال های اخیر و به تدریج نوشته شده. بعضی از این نوشته ها را پیش از این در فضای مجازی منتشر نموده بودم که با استقبال خوانندگان روبه رو شد. به تشویق همین خوانندگان هم بود که تصمیم به انتشار این مجموعه در قالب یک کتاب جداگانه گرفتم.

امیرعلی بنی اسدی از کار سخت آدمیزادی می گوید

نویسنده رمان تهران، بهمن 2600 با بیان این که دغدغه اصلی من در نگارش این کتاب به اشتراک گذاشتن تجربه هایم با دیگران است، اظهار کرد: اساسا ریشه بسیاری از مسائل ما و علت هزینه هایی که پرداخت می کنیم این است که از تحربه های یکدیگر بی خبریم. دانستن آنچه دیگران آموخته اند به ما یاری می نماید تا راستا کم خطاتری را در زندگی طی کنیم. به همین علت من هرچه نوشته ام، حاصل تجربه مستقیم خودم است. این مجموعه حاوی درس هایی است که شخصا در زندگی تجربه نموده ام. امیدم هم این است که خواندن نوشته هایم گره ای از کسی در گوشه جهان باز کند.

بنی اسدی ادامه داد: در حال حاضر نیز دو رمان نیمه تمام در دست نوشتن دارم. هر دو رمان مایه روانشناختی دارند و بر اساس تجربه زیسته ام و سفر به درون آدمی نوشته خواهند شد.

کتاب کار سخت آدمیزادی شامل 139 نوشته کوتاه است که نویسنده در پیشگفتار درباره هدف نگارش این کتاب می نویسند: خواسته ام و کوشیده ام که به قدر دانش و تجربه زیسته ام از آدمیزاد بگویم. بر همین اساس نوشته های کوتاه این کتاب توضیح ساده و خلاصه ای است از آنچه به نظرم چاره پاره ای از رنج هایی است که می کشیم. رنج هایی که گاهی از پسش برمی آییم و گاهی آن ها پشت ما را به خاک می رسانند. رنج هایی که گاه حاصل جبر روزگار و مشی و مرام دیگران است و گاهی زاییده و محصول تصمیمات خود ما.

در بخشی از این کتاب می خوانیم: بی سروصدا زحمت می کشد. از خودش مایه می گذارد. کم توقع است. قدرشناس است علی رغم همه قدرناشناسی هایی که می بیند. کم حرف است و کم انتظار. همین است که گاهی یادمان می رود به یادش باشیم. اهل تعارف نیست؛ پس زبان نمی ریزد. به وقتش اما از همه شیرین زبان ها بیشتر به داد ما می رسد. گاهی چنین آدمی است دوست داشتنی ترین آدم زندگی ما.

کتاب کار سخت آدمیزادی نوشته امیرعلی بنی اسدی، با شمارگان 300 نسخه، در 160 صفحه، به قیمت 38 هزار تومان، در قطع رقعی و جلد شومیز، از سوی نشر آفتابکاران روانه بازار کتاب شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "امیرعلی بنی اسدی از کار سخت آدمیزادی می گوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیرعلی بنی اسدی از کار سخت آدمیزادی می گوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید