افزایش دمای تهران

به گزارش وبلاگ هیچکس، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران فردا (اول آبان ماه) در بیشتر نواحی استان افزایش نسبی دما پیش بینی می گردد.

افزایش دمای تهران

به گزارش وبلاگ هیچکس بر اساس آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، شرایط جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش ملایم تا میانه باد پیش بینی می گردد. طی امشب و فردا (30 مهرماه و اول آبان ماه) به علت سکون نسبی جو در نواحی پرتردد، گاهی انباشت آلاینده های جوی و غبارمحلی و در ارتفاعات گاهی مه رقیق و کاهش دید مورد انتظار است.

طی روزهای یکشنبه و سه شنبه (2 و 4 آبان ماه) در نیمه شمالی استان افزایش ابر و در ارتفاعات گاهی بارش پراکنده باران و برف پیش بینی می گردد بعلاوه از بعد از ظهر دوشنبه تا سه شنبه شب (3 و 4 آبان ماه) گاهی وزش باد نسبتا شدید در نیمه جنوبی استان به ویژه در جنوب غرب مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 23 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران نیز فردا (اول آبان ماه) صاف و گاهی همراه با غبار محلی با بیشترین و کمترین دمای 20 و 10 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

آسمان مرکز پس فردا (2 آبان ماه) قسمتی ابری و همراه با غبار صبحگاهی، گاهی نیمه ابری و در بعد از ظهر وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و سردترین زمان به 20 و 9 درجه سانتیگراد می رسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افزایش دمای تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش دمای تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید