شروع واکسیناسیون تمام دانشجویان کشور از هفته آینده

به گزارش وبلاگ هیچکس، معاون آموزشی وزیر علوم گفت: طبق برنامه ریزی وزارت بهداشت احتمالا واکسیناسیون تمام دانشجویان سراسر کشور از هفته آینده شروع خواهد شد.

شروع واکسیناسیون تمام دانشجویان کشور از هفته آینده

به گزارش برنا، علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت وگویی، درباره ثبت نام واکسیناسیون برای تمامی دانشجویان سراسر کشور اظهار کرد: طبق اظهارات وزیر بهداشت از هفته آینده واکسیناسیون تمام دانشجویان سراسر کشور شروع می گردد.

او افزود: فهرست اسامی تمام دانشجویان کشور جهت انجام واکسیناسیون قبلا به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارسال شده است.

خاکی صدیق با بیان اینکه مکانیزم اجرایی واکسیناسیون دانشجویان از طرف وزارت بهداشت اجرایی می گردد، تاکید نمود: دانشگاه ها از قبل اعلام آمادگی نموده اند که در صورت ضرورت مراکز بهداشت خود را برای انجام واکسیناسیون در اختیار ستاد ملی مقابله با کرونا قرار دهند.

اطلاعیه رسمی برای واکسیناسیون دانشجویان ابلاغ نشده است

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: هنوز اطلاعیه رسمی در مورد زمان واکسیناسیون دانشجویان کشور به وزارت علوم ارسال نشده است، اما طبق حرف های وزیر بهداشت واکسیناسیون باید از هفته آینده برای تمامی مقاطع تحصیلی دانشجویان ایران از جمله کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری شروع گردد.

خاکی صدیق افزود: اولویت دانشجویان کشور برای تزریق واکسن بر اساس مقاطع تحصیلی قبلا به وزارت بهداشت ارسال شده است که دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این زمینه پیشتاز هستند و سپس نوبت به دانشجویان کارشناسی و کاردانی می رسد، اما نحوه اجرای واکسیناسیون از طرف وزارت بهداشت اعلام خواهد شد و وزارت علوم در این مورد تصمیم گیرنده نهایی نیست.

منبع: فرارو

به "شروع واکسیناسیون تمام دانشجویان کشور از هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع واکسیناسیون تمام دانشجویان کشور از هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید